VSFB25PC008G-100
Virtium LLC
Producto No:
VSFB25PC008G-100
Fabricante:
Virtium LLC
Descripción:
SSD 8GB 2.5" SLC SATA III 5V
Guía del usuario
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Speed - Write 280MB/s
Current - Max -
Size / Dimension 100.50mm x 69.85mm x 5.00mm
Product Status Active
Memory Type Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC)
Weight -
Form Factor 2.5"
Series StorFly® 25
Speed - Read 370MB/s
Type SATA III
Memory Size 8GB
Voltage - Supply 5V