Vishay Semiconductor Opto Division
Producto No:
VSMY98545
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
EMITTER IR 850NM 1A SMD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$4.7975
$4.7975
10
$3.39055
$33.9055
100
$2.776945
$277.6945
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 95°C (TA) |
| Viewing Angle | 90° |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Orientation | Top View |
| Product Status | Not For New Designs |
| Wavelength | 850nm |
| Radiant Intensity (Ie) Min @ If | 230mW/sr @ 1A |
| Series | SurfLight™ |
| Type | Infrared (IR) |
| Package / Case | 3-SMD, No Lead |
| Mfr | Vishay Semiconductor Opto Division |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.8V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 1A |
| Base Product Number | MY98545 |