VTB24SC110-O
ETA-USA
Producto No:
VTB24SC110-O
Fabricante:
ETA-USA
Descripción:
DC/DC CONVERTER 24V 60W
En stock : 10
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -10°C ~ 50°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 160V
Voltage - Output 4 -
Approval Agency -
Voltage - Output 1 24V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 6.30" L x 3.82" W x 1.46" H (160.0mm x 97.0mm x 37.0mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 2.5A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 85V
Series VTB-SC-O (50W)
Power (Watts) 60W
Type Enclosed
Efficiency 80%