STMicroelectronics
Producto No:
VV6501C001
Fabricante:
Paquete:
36-CLCC
Lote:
-
Descripción:
IC SENSOR COLOR VGA CMOS 36CLCC
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | 0°C ~ 40°C (TA) |
| Pixel Size | 5.6µm x 5.6µm |
| Frames per Second | 30 |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 36-CLCC |
| Series | - |
| Type | CMOS |
| Package / Case | 36-CLCC |
| Voltage - Supply | 3V, 5V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Package | Bulk |
| Active Pixel Array | 640H x 480V |
| Base Product Number | VV6501 |