W1A2ZA220KAT2A
KYOCERA AVX
Producto No:
W1A2ZA220KAT2A
Descripción:
CAP ARRAY 22PF 10V NP0 0504
Guía del usuario
Dielectric Material Ceramic
Height - Seated (Max) 0.026" (0.66mm)
Tolerance ±10%
Voltage - Rated 10 V
Number of Capacitors 2
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.054" L x 0.039" W (1.37mm x 1.00mm)
Temperature Coefficient C0G, NP0
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 22pF