Transforming Technologies
Producto No:
WB8043
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
WRIST STRAP SET, 12', 4MM, 1 MEG
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
5
$9.462
$47.31
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Strap Material | Stainless Steel |
| Strap Closure | Snap Lock |
| Strap Termination | 4mm Snap Stud |
| Size | - |
| Color | Black, Blue |
| Cord Termination | 4mm Snap Socket, Banana Plug |
| Product Status | Not For New Designs |
| Resistance | 1 mOhms |
| Series | WB8000 |
| Type | Wrist Strap with Cord |
| Cord Length | 12' (3.66m) |
| Mfr | Transforming Technologies |
| Features | - |
| Package | Box |
| Cord Type | Coiled |