WK73S2BTTDR510F
KOA Speer Electronics, Inc.
Producto No:
WK73S2BTTDR510F
Paquete:
0612
Descripción:
RES 510M OHM 1% 3/4W 1206
En stock : 5000
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0612
Ratings AEC-Q200
Resistance 510 mOhms
Series WK73S
Power (Watts) 0.75W, 3/4W