WK73S3ATTER649F
KOA Speer Electronics, Inc.
Producto No:
WK73S3ATTER649F
Paquete:
1225
Descripción:
RES 649M OHM 1% 1.5W 2512
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.122" L x 0.248" W (3.10mm x 6.30mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1225
Ratings AEC-Q200
Resistance 649 mOhms
Series WK73S
Power (Watts) 1.5W