Taoglas Limited
Producto No:
WLPD.4958.12.4.A.02
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
RF ANT 5.18GHZ CER PATCH PIN ADH
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Frequency Range | 4.9GHz ~ 5.825GHz |
| Applications | Wi-Fi, Zigbee™ |
| Number of Bands | 1 |
| Ingress Protection | - |
| Termination | Pin |
| Mounting Type | Adhesive |
| Height (Max) | 0.197" (5.00mm) |
| Product Status | Active |
| RF Family/Standard | 802.15.4, WiFi |
| VSWR | 1.5 |
| Series | - |
| Antenna Type | Ceramic Patch |
| Frequency (Center/Band) | 5.18GHz |
| Mfr | Taoglas Limited |
| Features | - |
| Return Loss | -10dB |
| Package | Bag |
| Gain | 6dBic |
| Frequency Group | SHF (f > 4GHz) |
| Base Product Number | WLPD.4958 |