Hogar / RF Antennas / WM.24.A.305111
minImg
WM.24.A.305111
Taoglas Limited
Producto No:
WM.24.A.305111
Fabricante:
Taoglas Limited
Descripción:
CYCLOPS 2.4 WALL MOUNT FLEXIBLE
Guía del usuario
Frequency Range 2.4GHz ~ 2.5GHz
Applications Wi-Fi
Number of Bands 1
Ingress Protection IP65
Termination SMA Male
Mounting Type Bracket Mount
Height (Max) 12.087" (307.00mm)
Product Status Active
RF Family/Standard WiFi
VSWR -
Series -
Antenna Type Whip, Straight
Frequency (Center/Band) 2.45GHz
Power - Max 10 W
Mfr Taoglas Limited
Features Cable - 3m
Return Loss -10dB
Package Bag
Gain 1.37dBi
Frequency Group UHF (2GHz ~ 3GHz)