Kingbright
Producto No:
WP63GD
Fabricante:
Paquete:
T-1 3/4
Lote:
-
Descripción:
LED GREEN DIFFUSED T-1 3/4 T/H
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.342
$0.342
10
$0.22705
$2.2705
100
$0.15162
$15.162
500
$0.10488
$52.44
1000
$0.0874
$87.4
2000
$0.07866
$157.32
5000
$0.07429
$371.45
10000
$0.067735
$677.35
25000
$0.063365
$1584.125
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Wavelength - Dominant | 568nm |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Diffused |
| Viewing Angle | 60° |
| Color | Green |
| Current - Test | 20mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 5.00mm Dia |
| Millicandela Rating | 16mcd |
| Product Status | Active |
| Height (Max) | 6.00mm |
| Supplier Device Package | T-1 3/4 |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | - |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Kingbright |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2.2V |
| Features | - |
| Lens Color | Green |
| Wavelength - Peak | 565nm |
| Package | Bulk |
| Lens Size | 5mm, T-1 3/4 |
| Base Product Number | WP63 |