Kingbright
Producto No:
WP7083SED/J3
Fabricante:
Paquete:
T-1 3/4
Lote:
-
Descripción:
LED RED DIFFUSED T-1 3/4 T/H
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.6365
$0.6365
10
$0.4199
$4.199
100
$0.277685
$27.7685
1000
$0.214406
$214.406
2000
$0.193743
$387.486
5000
$0.180823
$904.115
10000
$0.174372
$1743.72
25000
$0.171788
$4294.7
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Wavelength - Dominant | 625nm |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Diffused |
| Viewing Angle | 60° |
| Color | Red |
| Current - Test | 20mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 5.00mm Dia |
| Millicandela Rating | 1200mcd |
| Product Status | Active |
| Height (Max) | 8.60mm |
| Supplier Device Package | T-1 3/4 |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | - |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Kingbright |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2.2V |
| Features | - |
| Lens Color | Orange |
| Wavelength - Peak | 640nm |
| Package | Bulk |
| Lens Size | 5mm, T-1 3/4 |
| Base Product Number | WP7083 |