Kingbright
Producto No:
WP7113VRVC1C
Fabricante:
Paquete:
T-1 3/4 (5mm)
Lote:
-
Descripción:
LED PINK CLEAR T-1 3/4 T/H
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.7885
$0.7885
10
$0.5111
$5.111
100
$0.334685
$33.4685
1000
$0.264195
$264.195
2000
$0.246582
$493.164
5000
$0.237776
$1188.88
10000
$0.234251
$2342.51
25000
$0.228969
$5724.225
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Wavelength - Dominant | - |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 20° |
| Color | Pink |
| Current - Test | 20mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 5.00mm Dia |
| Millicandela Rating | 2500mcd |
| Product Status | Active |
| Height (Max) | 8.85mm |
| Supplier Device Package | T-1 3/4 (5mm) |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | - |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Kingbright |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 3.3V |
| Features | - |
| Lens Color | Colorless |
| Wavelength - Peak | - |
| Package | Bulk |
| Lens Size | 5mm, T-1 3/4 |
| Base Product Number | WP7113 |