Kingbright
Producto No:
WP934EW/SURDK
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
3MM RED CBI LED CIRCUIT BOARD IN
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.532
$0.532
10
$0.3515
$3.515
100
$0.232845
$23.2845
1000
$0.179778
$179.778
2000
$0.16245
$324.9
5000
$0.15162
$758.1
10000
$0.146205
$1462.05
25000
$0.144039
$3600.975
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Lens Type | Diffused, Red |
| Configuration | Single |
| Viewing Angle | 50° |
| Voltage Rating | 1.95V |
| Color | Red |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Millicandela Rating | 900mcd |
| Product Status | Active |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | - |
| Mfr | Kingbright |
| Wavelength - Peak | 645nm |
| Package | Bulk |
| Current | 20mA |
| Lens Size | 2.90mm Dia |
| Base Product Number | WP934 |