WRF2JBR330
Stackpole Electronics Inc
Producto No:
WRF2JBR330
Descripción:
RES 0.33 OHM 5% 2W AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.197" Dia x 0.630" L (5.00mm x 16.00mm)
Temperature Coefficient -80/ +900ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 330 mOhms
Series WRF
Power (Watts) 2W