Soberton Inc.
Producto No:
WT-2505
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
BUZZER MAGNETIC 6V 25MM TH
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$2.945
$2.945
10
$2.4377
$24.377
25
$2.24922
$56.2305
40
$2.112325
$84.493
100
$1.980845
$198.0845
500
$1.70886
$854.43
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Input Type | Zero-Peak Signal |
| Height - Seated (Max) | 0.512" (13.00mm) |
| Approval Agency | - |
| Duration | - |
| Termination | PC Pins |
| Voltage - Rated | 6 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.984" Dia (25.00mm) |
| Current - Supply | 80mA |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | 3 ~ 7V |
| Ratings | Washable |
| Driver Circuitry | Transducer, Externally Driven |
| Series | WT |
| Sound Pressure Level (SPL) | 85dB @ 6V, 10cm |
| Technology | Magnetic |
| Mfr | Soberton Inc. |
| Frequency | 730Hz |
| Operating Mode | Single Tone |
| Port Location | Top |
| Package | Tray |