WW3FT390R
Stackpole Electronics Inc
Producto No:
WW3FT390R
Descripción:
RES 390 OHM 1% 3W AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
Temperature Coefficient ±20ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 390 Ohms
Series WW
Power (Watts) 3W