Renesas Electronics America Inc
Producto No:
X96010V14I
Fabricante:
Paquete:
14-TSSOP
Lote:
-
Descripción:
IC SENSOR COND 2WIRE 14TSSOP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Input Type | Voltage |
| Output Type | Voltage |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 15 mA |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 14-TSSOP |
| Series | - |
| Type | Sensor Conditioner |
| Package / Case | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Package | Tube |
| Base Product Number | X96010 |