Schneider Electric
Producto No:
XB7NT845
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
ESTOP PUSHPULL 1N/O+1N/C
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$56.8385
$56.8385
5
$52.6775
$263.3875
10
$48.5184
$485.184
25
$45.0528
$1126.32
50
$41.5872
$2079.36
100
$39.50784
$3950.784
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Reset Operation | Pull |
| Operating Temperature | -25°C ~ 70°C |
| Ingress Protection | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 22.00mm Dia |
| Current Rating (Amps) | 1.5A (AC), 220mA (DC) |
| Circuit | DPST-NO/NC |
| Mounting Type | Panel Mount, Front |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Includes | - |
| Series | Harmony XB7 |
| Voltage Rating - DC | 125 V |
| Switch Function | On-Off, Off-On |
| Voltage Rating - AC | 120 V |
| Mfr | Schneider Electric |
| Features | - |
| Package | Box |