XC9145B33CE-EVB-01
Torex Semiconductor Ltd
Producto No:
XC9145B33CE-EVB-01
Descripción:
EVAL BOARD FOR XC9145B33
En stock : 4
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Main Purpose DC/DC, Step Up
Current - Output 800mA
Product Status Active
Series -
Regulator Topology Boost
Frequency - Switching 1.2MHz
Supplied Contents Board(s)
Note -
Voltage - Output 3.3V
Board Type Fully Populated
Outputs and Type 1, Non-Isolated
Mfr Torex Semiconductor Ltd
Utilized IC / Part XC9145B33
Package Box
Voltage - Input 0.65V ~ 5.5V