Schneider Electric
Producto No:
XCSDMC7912
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CODED MAGNETIC SWITCH, TELEMECAN
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$117.4865
$117.4865
5
$115.881
$579.405
10
$107.83355
$1078.3355
25
$101.3954
$2534.885
50
$93.34814
$4667.407
100
$83.691485
$8369.1485
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Must Release | 15mm |
| Must Operate | 5mm |
| Holding Force | - |
| Ingress Protection | IP66/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Termination Style | Cable Leads |
| Voltage Rating | 24VDC |
| Actuator Type | Non-Contact |
| Current Rating (Amps) | 100mA (DC) |
| Approval Agency | CSA, UL |
| Circuit | DPST-NC |
| Conduit Thread Size | - |
| Product Status | Active |
| Series | XCSDMC |
| Type | Magnetic |
| Voltage - Supply | - |
| Mfr | Schneider Electric |
| Features | - |
| Package | Box |