Schneider Electric
Producto No:
XCSDMR5912
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CODED MAGNETIC SWITCH, TELEMECAN
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$110.067
$110.067
5
$108.5584
$542.792
10
$101.02015
$1010.2015
25
$94.98898
$2374.7245
50
$87.45035
$4372.5175
100
$78.40369
$7840.369
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Must Release | 20mm |
| Must Operate | 8mm |
| Holding Force | - |
| Ingress Protection | IP66/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Termination Style | Cable Leads |
| Voltage Rating | 24VDC |
| Actuator Type | - |
| Current Rating (Amps) | 100mA (DC) |
| Approval Agency | CSA, UL |
| Circuit | DPST-NO/NC |
| Conduit Thread Size | - |
| Product Status | Active |
| Series | XCSD |
| Type | Magnetic |
| Voltage - Supply | - |
| Mfr | Schneider Electric |
| Features | - |
| Package | Box |