XCSLE3737512
Schneider Electric
Producto No:
XCSLE3737512
Fabricante:
Schneider Electric
Descripción:
PLAS INTER, LOCK W/O POWER, 24 V
Guía del usuario
Operating Temperature -
Must Release -
Must Operate -
Holding Force -
Ingress Protection IP66 - Dust Tight, Waterproof
Termination Style Cable Leads
Voltage Rating 24VAC, 24VDC
Actuator Type Panel Disconnect
Current Rating (Amps) 750mA (AC), 550mA (DC)