SunLED
Producto No:
XDMDK57A
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
DISPLAY 7-SEG 2.3" SGL RED 10DIP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Color | Red |
| Current - Test | 10mA |
| Size / Dimension | 2.756" H x 1.890" W x 0.472" D (70.00mm x 48.00mm x 12.00mm) |
| Millicandela Rating | 120mcd |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Power Dissipation (Max) | 150mW |
| Common Pin | Common Anode |
| Package / Case | 10-DIP (2.367", 60.10mm) |
| Number of Characters | 1 |
| Display Type | 7-Segment |
| Digit/Alpha Size | 2.30" (58.42mm) |
| Mfr | SunLED |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 7.4V |
| Wavelength - Peak | 645nm |
| Package | Tube |
| Base Product Number | XDMDK57 |