SunLED
Producto No:
XEMR21D
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
LIGHTBAR 3.65X6.15MM RED RD DIFF
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Lens Type | Diffused, Tinted |
| Configuration | Bar - Single, DIP |
| Viewing Angle | 100° |
| Voltage Rating | 1.85V |
| Color | Red |
| Mounting Type | Through Hole |
| Millicandela Rating | 49mcd |
| Product Status | Active |
| Lens Style | Rectangle with Flat Top |
| Series | - |
| Mfr | SunLED |
| Wavelength - Peak | 655nm |
| Package | Bag |
| Current | 155mA |
| Lens Size | 6.15mm x 3.65mm |
| Base Product Number | XEMR21 |