SunLED
Producto No:
XEMRD100M
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
LIGHTBAR 2-SEG RED WHITE DIFF
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Lens Type | Diffused, White |
| Configuration | Bar - 2 Wide, DIP |
| Viewing Angle | - |
| Voltage Rating | 1.85V |
| Color | Red (x 2) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Millicandela Rating | 31mcd |
| Product Status | Active |
| Lens Style | Rectangle with Flat Top |
| Series | - |
| Mfr | SunLED |
| Wavelength - Peak | 655nm |
| Package | Tube |
| Current | 155mA |
| Lens Size | 8.89mm x 3.81mm |
| Base Product Number | XEMRD100 |