XG2A-1001
Omron Electronics Inc-EMC Div
Producto No:
XG2A-1001
Descripción:
CONN DIP HDR IDC 10P 28AWG VERT
En stock : 199
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Number of Rows 2
Number of Positions 10
Board-Side Pitch 0.100" (2.54mm)
Color Black
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Tin
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Wire Gauge 28 AWG
Series XG2
Cable Pitch 0.050" (1.27mm)