Schneider Electric
Producto No:
XGCS8901201
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
COMPACT SMART ANTENNA, RADIO FRE
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Frequency Range | - |
| Applications | - |
| Number of Bands | 1 |
| Ingress Protection | IP65 |
| Termination | M12 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Height (Max) | 1.024" (26.00mm) |
| Product Status | Active |
| RF Family/Standard | - |
| VSWR | - |
| Series | XGCS |
| Antenna Type | Panel |
| Frequency (Center/Band) | 13.56MHz |
| Mfr | Schneider Electric |
| Features | Cable - 200mm |
| Return Loss | - |
| Package | Box |
| Gain | - |
| Frequency Group | VHF (f < 300MHz) |
| Base Product Number | XGCS |