Texas Instruments
Producto No:
XILINXPWR-080
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
EVAL MODULE FOR XILINX FPGA
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Series | - |
| Channels per IC | 2 - Dual |
| Supplied Contents | Board(s) |
| Voltage - Output | 1.2V, 2.5V |
| Board Type | Fully Populated |
| Mfr | Texas Instruments |
| Current - Output | 900mA, 250mA |
| Utilized IC / Part | Xilinx FPGAs |
| Package | Bulk |
| Product Status | Obsolete |
| Regulator Type | Positive Adjustable |
| Voltage - Input | 3.3V |