SunLED
Producto No:
XLCBD11D
Fabricante:
Paquete:
T-1 (3mm)
Lote:
-
Descripción:
LED BLUE DIFFUSED T-1 T/H
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Wavelength - Dominant | 465nm |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Diffused |
| Viewing Angle | 30° |
| Color | Blue |
| Current - Test | 20mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | - |
| Millicandela Rating | 995mcd |
| Product Status | Active |
| Height (Max) | 4.60mm |
| Supplier Device Package | T-1 (3mm) |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | - |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | SunLED |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 4V |
| Features | - |
| Lens Color | Blue |
| Wavelength - Peak | 460nm |
| Package | Bulk |
| Lens Size | 3mm, T-1 |
| Base Product Number | XLCBD11 |