SunLED
Producto No:
XLDGK11W
Fabricante:
Paquete:
T-1 (3mm)
Lote:
-
Descripción:
LED GREEN CLEAR T-1 T/H
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.5415
$0.5415
10
$0.3325
$3.325
100
$0.19133
$19.133
1000
$0.14971
$149.71
2000
$0.137237
$274.474
5000
$0.124754
$623.77
10000
$0.116442
$1164.42
25000
$0.11228
$2807
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Wavelength - Dominant | 525nm |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 34° |
| Color | Green |
| Current - Test | 20mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | - |
| Millicandela Rating | 7990mcd |
| Product Status | Active |
| Height (Max) | 4.60mm |
| Supplier Device Package | T-1 (3mm) |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | VersoLED |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | SunLED |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 3.3V |
| Features | - |
| Lens Color | Colorless |
| Wavelength - Peak | 515nm |
| Package | Bulk |
| Lens Size | 3mm, T-1 |
| Base Product Number | XLDGK11 |