SunLED
Producto No:
XLFBB12W
Fabricante:
Paquete:
T-1 3/4
Lote:
-
Descripción:
LED BLUE CLEAR T-1 3/4 T/H
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.6175
$0.6175
10
$0.38
$3.8
100
$0.21831
$21.831
1000
$0.170848
$170.848
2000
$0.156608
$313.216
5000
$0.142367
$711.835
10000
$0.132876
$1328.76
25000
$0.128136
$3203.4
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Wavelength - Dominant | 470nm |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 20° |
| Color | Blue |
| Current - Test | 20mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | - |
| Millicandela Rating | 5990mcd |
| Product Status | Active |
| Height (Max) | 8.60mm |
| Supplier Device Package | T-1 3/4 |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | - |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | SunLED |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 3.3V |
| Features | - |
| Lens Color | Colorless |
| Wavelength - Peak | 465nm |
| Package | Bulk |
| Lens Size | 5mm, T-1 3/4 |
| Base Product Number | XLFBB12 |