SunLED
Producto No:
XLMDK12D
Fabricante:
Paquete:
T-1 3/4
Lote:
-
Descripción:
LED RED DIFFUSED T-1 3/4 T/H
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.3325
$0.3325
10
$0.26315
$2.6315
100
$0.118275
$11.8275
500
$0.106856
$53.428
1000
$0.08777
$87.77
2000
$0.076323
$152.646
5000
$0.068694
$343.47
10000
$0.061056
$610.56
25000
$0.057247
$1431.175
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Wavelength - Dominant | 630nm |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Diffused |
| Viewing Angle | 30° |
| Color | Red |
| Current - Test | 20mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | - |
| Millicandela Rating | 647mcd |
| Product Status | Active |
| Height (Max) | 9.60mm |
| Supplier Device Package | T-1 3/4 |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | - |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | SunLED |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.95V |
| Features | - |
| Lens Color | Red |
| Wavelength - Peak | 645nm |
| Package | Bulk |
| Lens Size | 5mm, T-1 3/4 |
| Base Product Number | XLMDK12 |