SunLED
Producto No:
XSMDK23MB
Fabricante:
Paquete:
ICE CUBE LED
Lote:
-
Descripción:
LED RED DIFFUSED ICE CUBE T/H
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.418
$0.418
10
$0.2774
$2.774
100
$0.185155
$18.5155
500
$0.128041
$64.0205
1000
$0.106704
$106.704
2000
$0.096036
$192.072
5000
$0.090696
$453.48
10000
$0.082698
$826.98
25000
$0.077358
$1933.95
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Wavelength - Dominant | 630nm |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Diffused |
| Viewing Angle | 110° |
| Color | Red |
| Current - Test | 20mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 5.00mm L x 5.00mm W |
| Millicandela Rating | 29mcd |
| Product Status | Active |
| Height (Max) | 7.20mm |
| Supplier Device Package | ICE CUBE LED |
| Lens Style | Square with Flat Top |
| Series | Ice Cube |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | SunLED |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.95V |
| Features | - |
| Lens Color | White |
| Wavelength - Peak | 645nm |
| Package | Bulk |
| Lens Size | 5.00mm |
| Base Product Number | XSMDK23 |