Schneider Electric
Producto No:
XU2S18PP340WL5
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
SAFETY THRU BEAM PAIR PHOTO ELEC
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -25°C ~ 55°C |
| Ingress Protection | IP67 |
| Response Time | 1ms |
| Sensing Distance | 26.25' (8m) |
| Output Configuration | PNP - Dark-ON/Light-ON |
| Sensing Method | Through-Beam |
| Light Source | - |
| Product Status | Active |
| Connection Method | Cable |
| Series | - |
| Voltage - Supply | 12V ~ 24V |
| Mfr | Schneider Electric |
| Cable Length | 196.85" (5m) |
| Package | Box |
| Adjustment Type | - |