Schneider Electric
Producto No:
XUK9LAPSMM12
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
PHOTOELECTRIC SENSORS XU, PHOTO
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Ingress Protection | IP67, IP69K |
| Response Time | 2ms |
| Sensing Distance | 472.441" (12m) |
| Output Configuration | PNP-NC/NO |
| Sensing Method | Reflective, Polarized |
| Light Source | Green LED, Yellow LED |
| Product Status | Active |
| Connection Method | Connector, M12 |
| Series | - |
| Voltage - Supply | 30V |
| Mfr | Schneider Electric |
| Cable Length | - |
| Package | Box |
| Adjustment Type | - |