XUSL2E30H121N
Schneider Electric
Producto No:
XUSL2E30H121N
Fabricante:
Schneider Electric
Descripción:
TYPE 2 30 MM RESOLUTION 1210 MM
Guía del usuario
Operating Temperature -30°C ~ 55°C
Operating Range 0 ~ 12.0m
Ingress Protection IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Protective Height 1.21m
Detection Capability 30mm
Product Status Active
Weight -
Series XUSL
Beam Pitch -
Voltage - Supply 24VDC