Schneider Electric
Producto No:
XUYPS2CO945S
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
PS 2 CO 945 S PHOTOELECTRIC BGS
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | 0°C ~ 50°C |
| Ingress Protection | IP65 |
| Response Time | - |
| Sensing Distance | 1.969" ~ 23.622" (50mm ~ 600mm) |
| Output Configuration | NPN/PNP |
| Sensing Method | Diffuse, Background Suppression |
| Light Source | Infrared LED |
| Product Status | Active |
| Connection Method | Connector, M8 |
| Series | XU |
| Voltage - Supply | 12V ~ 24V |
| Mfr | Schneider Electric |
| Cable Length | - |
| Package | Box |
| Adjustment Type | - |