Schneider Electric
Producto No:
XY2CH13270
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
LATCHING EMERGENCY STOP ROPE PUL
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$330.2865
$330.2865
5
$325.3522
$1626.761
10
$305.634
$3056.34
25
$285.91618
$7147.9045
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -25°C ~ 70°C |
| Ingress Protection | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| Current Rating (Amps) | 3A (AC), 270mA (DC) |
| Circuit | DPST-NC |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Series | XY2CH |
| Voltage Rating - DC | 250V |
| Switch Function | On-Off |
| Operating Force | - |
| Voltage Rating - AC | 240V |
| Mfr | Schneider Electric |
| Maximum Cable Length | 30m |
| Features | Push Button Emergency Stop Switch |
| Package | Box |