Schneider Electric
Producto No:
XY2CJS19H29
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
LATCHING EMERGENCY STOP ROPE PUL
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$119.9565
$119.9565
5
$118.3092
$591.546
10
$110.09455
$1100.9455
25
$103.5215
$2588.0375
50
$95.30533
$4765.2665
100
$85.44623
$8544.623
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -25°C ~ 70°C |
| Ingress Protection | IP66/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Current Rating (Amps) | 1.5A (AC), 100mA (DC) |
| Circuit | 3PST-2NC/1NO |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Series | XY2CJ |
| Voltage Rating - DC | 250V |
| Switch Function | On-Off, Off-On |
| Operating Force | - |
| Voltage Rating - AC | 240V |
| Mfr | Schneider Electric |
| Maximum Cable Length | 20m |
| Features | Push Button Emergency Stop Switch |
| Package | Box |