SunLED
Producto No:
XZCBDF151W5MAV
Fabricante:
Paquete:
2-SMD
Lote:
-
Descripción:
LED BLUE CLEAR 2SMD R/A
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.5985
$0.5985
10
$0.36765
$3.6765
100
$0.211565
$21.1565
1000
$0.165566
$165.566
2000
$0.151772
$303.544
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Wavelength - Dominant | 463nm |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 150° |
| Color | Blue |
| Current - Test | 5mA |
| Mounting Type | Surface Mount, Right Angle |
| Size / Dimension | 1.60mm L x 0.90mm W |
| Millicandela Rating | 19mcd |
| Product Status | Active |
| Height (Max) | 0.30mm |
| Supplier Device Package | 2-SMD |
| Lens Style | Rectangle with Flat Top |
| Series | - |
| Package / Case | 2-SMD, No Lead |
| Mfr | SunLED |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2.8V |
| Features | - |
| Lens Color | Colorless |
| Wavelength - Peak | 460nm |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lens Size | 1.20mm x 0.20mm |
| Base Product Number | XZCBDF151 |