SunLED
Producto No:
XZCFBB53W-8VF
Fabricante:
Paquete:
2-SMD
Lote:
-
Descripción:
1.6X0.8MM LC BLUE PIXSOLED DOME
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.5795
$0.5795
10
$0.3819
$3.819
100
$0.252415
$25.2415
1000
$0.194921
$194.921
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Wavelength - Dominant | 470nm |
| Configuration | Independent |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 40° |
| Color | Blue |
| Current - Test | 2mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 1.60mm L x 0.80mm W |
| Millicandela Rating | 64mcd |
| Product Status | Active |
| Height (Max) | 1.10mm |
| Supplier Device Package | 2-SMD |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | Ultra Low Current |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Mfr | SunLED |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2.65V |
| Features | - |
| Lens Color | Colorless |
| Wavelength - Peak | 465nm |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lens Size | 0.35mm Dia |
| Base Product Number | XZCFBB53 |