SunLED
Producto No:
XZFBB53W-8
Fabricante:
Paquete:
2-SMD
Lote:
-
Descripción:
LED BLUE CLEAR 2SMD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.589
$0.589
10
$0.36385
$3.6385
100
$0.209285
$20.9285
1000
$0.163799
$163.799
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Wavelength - Dominant | 470nm |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 40° |
| Color | Blue |
| Current - Test | 20mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 1.60mm L x 0.80mm W |
| Millicandela Rating | 347mcd |
| Product Status | Active |
| Height (Max) | 1.10mm |
| Supplier Device Package | 2-SMD |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | - |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Mfr | SunLED |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 3.3V |
| Features | - |
| Lens Color | Colorless |
| Wavelength - Peak | 465nm |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lens Size | 0.70mm Dia |
| Base Product Number | XZFBB53 |