XZFDGK10A2
SunLED
Producto No:
XZFDGK10A2
Fabricante:
SunLED
Descripción:
DISPLAY 7SEG 0.4" DBL GRN 20SMD
Guía del usuario
Color Green
Current - Test 10mA
Size / Dimension 0.512" H x 0.728" W x 0.148" D (13.00mm x 18.50mm x 3.75mm)
Millicandela Rating 65mcd
Product Status Active
Series -
Power Dissipation (Max) 102.5mW
Common Pin Common Anode
Package / Case 20-SMD, No Lead
Number of Characters 2
Display Type 7-Segment
Digit/Alpha Size 0.40" (10.16mm)
Mfr SunLED
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 3V