SunLED
Producto No:
XZMDK87W
Fabricante:
Paquete:
2-SMD
Lote:
-
Descripción:
LED RED CLEAR 2SMD R/A
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.3515
$0.3515
10
$0.2337
$2.337
100
$0.15618
$15.618
500
$0.108034
$54.017
1000
$0.090022
$90.022
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Wavelength - Dominant | 630nm |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 110° |
| Color | Red |
| Current - Test | 20mA |
| Mounting Type | Surface Mount, Right Angle |
| Size / Dimension | 1.60mm L x 1.20mm W |
| Millicandela Rating | 79mcd |
| Product Status | Active |
| Height (Max) | 0.60mm |
| Supplier Device Package | 2-SMD |
| Lens Style | Rectangle with Flat Top |
| Series | - |
| Package / Case | 2-SMD, No Lead |
| Mfr | SunLED |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.95V |
| Features | - |
| Lens Color | Colorless |
| Wavelength - Peak | 645nm |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lens Size | 1.10mm x 0.60mm |
| Base Product Number | XZMDK87 |