SunLED
Producto No:
XZVG78W
Fabricante:
Paquete:
Chip LED
Lote:
-
Descripción:
LED GREEN CLEAR CHIP SMD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.456
$0.456
10
$0.30305
$3.0305
100
$0.202255
$20.2255
500
$0.139897
$69.9485
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Wavelength - Dominant | 570nm |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 20° |
| Color | Green |
| Current - Test | 20mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 3.20mm L x 2.40mm W |
| Millicandela Rating | 597mcd |
| Product Status | Active |
| Height (Max) | 2.40mm |
| Supplier Device Package | Chip LED |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | - |
| Package / Case | 1209 (3224 Metric) |
| Mfr | SunLED |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2.1V |
| Features | - |
| Lens Color | Colorless |
| Wavelength - Peak | 574nm |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lens Size | 1.80mm Dia |
| Base Product Number | XZVG78 |