Schneider Electric
Producto No:
ZB5AW0B13
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
HARMONY XB5, LIGHT BLOCK WITH BO
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$83.125
$83.125
10
$78.2363
$782.363
25
$75.791
$1894.775
50
$70.90135
$3545.0675
100
$66.989535
$6698.9535
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Illumination Type, Color | LED, White |
| Operating Temperature | -40°C ~ 70°C |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Actuator Type | Rectangular, Button (Not Included) |
| Panel Cutout Dimensions | - |
| Current Rating (Amps) | 6A (AC), 550mA (DC) |
| Circuit | DPST-NO |
| Mounting Type | Panel Mount, Front |
| Mechanical Life | 5,000,000 Cycles |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | 24 VDC |
| Series | Harmony XB5 |
| Voltage Rating - DC | 125 V |
| Type | Standard, Illuminated |
| Switch Function | Off-On |
| Voltage Rating - AC | 120 V |
| Electrical Life | 1,000,000 Cycles |
| Mfr | Schneider Electric |
| Features | - |
| Package | Box |
| Color - Actuator/Cap | White |