ZFL-1000LNB+
Mini-Circuits
Producto No:
ZFL-1000LNB+
Fabricante:
Mini-Circuits
Descripción:
IC RF AMP CELLULAR 100KHZ-1GHZ
En stock : 8
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Mounting Type Chassis Mount
Current - Supply 60mA
Product Status Active
Supplier Device Package -
Series -
Package / Case Module, SMA Connectors
Voltage - Supply 15V
Test Frequency 100kHz ~ 1GHz
Mfr Mini-Circuits
Frequency 100kHz ~ 1GHz