ZT028LDCTY
Mallory Sonalert Products Inc.
Producto No:
ZT028LDCTY
Descripción:
BUZZER PIEZO 30.74MM PNL MNT
En stock : 119
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -30°C ~ 65°C
Input Type DC
Ingress Protection NEMA 3R, 4X, 12
Height - Seated (Max) 2.234" (56.75mm)
Approval Agency cUL, UL
Duration -
Termination Terminal Block
Mounting Type Panel Mount
Size / Dimension 1.210" Dia (30.74mm)
Current - Supply 40mA
Product Status Active
Voltage Range 20 ~ 28V
Ratings -
Driver Circuitry Indicator, Internally Driven
Series ZT
Sound Pressure Level (SPL) 85dB @ 20V, 61cm
Technology Piezo
Mfr Mallory Sonalert Products Inc.
Frequency 3.7kHz