TE Connectivity Laird
Prodotto No:
001-0009
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
RF ANT 2.4GHZ/5.5GHZ WHIP TILT
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$19.152
$19.152
10
$17.6035
$176.035
25
$16.8739
$421.8475
100
$14.867215
$1486.7215
250
$14.137558
$3534.3895
500
$13.225463
$6612.7315
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Frequency Range | 2.4GHz ~ 2.5GHz, 5.15GHz ~ 5.85GHz |
| Applications | - |
| Number of Bands | 2 |
| Ingress Protection | - |
| Termination | RP-SMA Male |
| Mounting Type | Connector Mount |
| Height (Max) | 5.394" (137.00mm) |
| Product Status | Active |
| RF Family/Standard | - |
| VSWR | 2 |
| Series | - |
| Antenna Type | Whip, Tilt |
| Frequency (Center/Band) | 2.4GHz, 5.5GHz |
| Mfr | TE Connectivity Laird |
| Features | - |
| Return Loss | - |
| Package | Bulk |
| Gain | 2dBi |
| Frequency Group | UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz) |